Jdi na obsah Jdi na menu

Všeobecně ke kurzům . . .

 

 

vies-anterieures-1.jpg

 

 

Semináře a kurzy slouží k osobnímu vzdělání a duševnímu rozvoji jedince, kdy některé složitější postupy vyžadují čas a trpělivost.

 

Je dobré , aby klient od kurzu předem nic neočekával, neboť každý je na jiném stupni vývoje.

 

Každá terapie či seminář sebou navíc může přinést až 21 – denní očistný proces, se kterým se z našeho těla a psychiky uvolní nashromažděné toxiny a přebytečné emoce.

 

Poslouchejme tedy své tělo . Dopřejme mu klid, odpočinek a dostatek tekutin.

 

 

Intuitivně jistě víte, kde máte v danou chvíli být a kam se chcete dostat. Je proto si dobré uvědomit, že každý sám za sebe nese plnou odpovědnost. Účastníci mladší 18-ti let, musím mít k účasti na terapii, semináři či masáži souhlas rodiče.

 

Semináře lze absolvovat jak osobně tak dálkově.

 

Osobní kurz trvá zhruba 2 – 3 h.

 

Dálkové zasvěcení trvá zhruba 30 – 60 minut.

Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý si může v klidu domova vytvořit podmínky, které mu nejlépe vyhovují.Celý postup zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením intuice, duchovních průvodců a případně pracovních skript.