Jdi na obsah Jdi na menu

Všeobecně k terapiím . . .

 

Něco málo k terapiím a seminářům . . . 

 

images--30-.jpg

 

Terapeutické sezení je léčením duše i těla

( psychických i fyzických obtíží ) ,

 je cestou sebepoznání.

 

Terapie vede k vyřešení jakéhokoliv problému z vaší přítomnosti či minulosti, vztahů, rodiny, zdraví, práce, soukromí a pod. , který vám způsobuje nepříjemné pocity - každá nepříjemná situace má nějakou prvotní příčinu, kterou společně nalezneme a zpracujeme ji tak, aby problém z vašeho života zmizel.


 

Lidé ke mě často přicházejí řešit své partnerské problémy, nepříjemné vzpomínky, komplikované vztahy, ale i různé závislosti nebo jakékoliv zdravotní a psychické problémy ( deprese, úzkosti, strachy apod.). Společně se věnujeme čištění  od negativních a nízkých  energií ,  odvádíme přivtělené a zbloudilé duše, rozpouštíme karmické vazby a bloky ve vztazích , rušíme sliby z minulých životů a podobně.


 

Jak terapie probíhá?


 

  • Na začátku vám vysvětlím, jak budeme pracovat.

  • Pojmenujete své problémy, které chcete vyřešit a stanovíme si priority.

  • Stanovíte si cíl, který chcete dosáhnout a představíte si, že už jste toho dosáhli.

  • Budeme hledat a zpracovávat příčiny vašich problémů, aby vám přestaly komplikovat život.

  • Zkontrolujeme situace, se kterými jsme pracovali, případně i jednotlivé bloky.

  • Odpustíte všem lidem, jež hráli nějakou významnou roli ve vašem příběhu.

Při odblokování nepříjemných pocitů budeme pracovat s vašimi vzpomínkami, myšlenkami a emocemi. Terapii doplníme případnými vzkazy andělů, informacemi z karet či kyvadla.


 

Jak dlouho terapie trvá a kolik stojí?


 

Terapie trvá cca 1-3 hod. podle složitosti vašeho problému a 1 hod. při osobním setkání stojí 350,- .Pokud se vám nechce cestovat je možnost pracovat i na dálku ( po té následuje komunikace přes telefon, meil či sms ) 

Objednat se můžete přes na tel. čísle 739 379 444 ( pokud to nezvedám, tak mi prosím napište SMS nebo e-mail - ozvu se vám později ). Většinou je možné najít volný termín cca během jednoho týdne. Po předchozí dohodě možnost terapie i přes víkend.

 

Veškeré mé terapeutické služby jsou poskytovány jako poradenské a konzultační a v žádném případě nenahrazují lékařskou péči ,  a nejsou tedy důvodem k ignorování lékařských doporučení či vysazení předepsaných léků. 


 

Každá terapie či seminář sebou navíc může přinést až 21 – denní očistný proces, se kterým se z našeho těla a psychiky uvolní nashromažděné toxiny a přebytečné emoce. 

Poslouchejte tedy své tělo . Dopřejte mu klid, odpočinek a dostatek tekutin.


 

Je dobré , aby klient od terapie či kurzu předem nic neočekával, neboť každý je na jiném stupni vývoje a dle toho se odvíjí celé sezení.

Účastníci mladší 18-ti let, musím mít k účasti na terapii, semináři či masáži souhlas rodiče.


 

Každé sezení je vedeno zcela intuitivně

a pomůže vám vědomě najít

směr na vaší životní cestě.